Hizmetler

Salon-Oturma Odası Montajları

Oturma Odası Montajları

alomontajci.com Salon-Oturma Odası Montajları ve Kurulum Servisi

alomontajci.com, Salon Oturma Odası Montajları, kurulumu veya ihtiyaç halinde tamirini yapar.

Bu hizmetinin yanında, taşınma, nakliye ihtiyaçlarınızda İstanbul’un her yerine eşyalarınızı sorunsuz, özenle ve güvenle teslim eder. Bir yerden sökülüp, paketlenip, diğer yerde montaj ve kurulumunu gerçekleştirir.

Salon Oturma Odası Montajları  demontaj yapılarak paketlenip, tekrar kurulum ve montajı, alomontajci.com ile özenle yapılır.

Koçtaş, Teleset, Adore, Tezken, Bauhaus, İkea gibi firmalardan aldığınız Salon Oturma Odası Montajları sorun yaşayıp düşünmenize gerek yok, alomontajci.com’u aramanız yeterli!

Alo Montajci, Adalar, Kartal, Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Maltepe  gibi İstanbul’un tüm bölgelerine İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek mobilya veya yapı marketlerinden satın almış olduğunuz  Salon-Oturma Odası Montajları hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.

Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler için bu çok zahmetli bir hal alabilir. Alomontajci.com , Salon-Oturma Odası Montajları Armut, Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen markalarının kurulum, tamir servisidir.

Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda alomontajci.com’u telefonla arayarak, destek alabilirsiniz.Diğer Hizmetlerimiz

Bizden Haberler

Kaynarca Vestiyer İmalatı

  • 17.10.2019 |
  • 1174

Bu yüzden kadınlara yönelik her türlü mobilya ürününün ve evler için önemli olan Kaynarca Vestiyer İmalatı yapıyoruz.

Devamı →


Kaynarca Mutfak Dolabı İmalatı

  • 17.10.2019 |
  • 1841

Kaynarca Mutfak Dolabı İmalatı uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız bu konuda geliştirdiği özel yöntemler ile yardımcı olmakta ve tüm hizmetini de kurumsal olarak sunmaktadır.

Devamı →

Sık Sorulan Sorular?

İster telefon numaramızdan, ister whatsapp hattımızdan isterseniz de iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Randevulu montaj sistemimiz sayesinde mobilya montaj servisi beklemeye son verdik.6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınız yapılmaktadır.


Alt yapısı ve üst yapısı bitmeyen alanlarda kurulumu yapılan ürünlerde hasar ve yıpranma meydana gelmektedir. Bu gibi durumlar ürünlerde hasar ve kirlenme oluştuğundan, Hiç istemediğimiz müşteri memnuniyetsizliğini oluşturmaktadır. Gerekli altyapı ve üst yapı işlemleri bittikten sonra projeye uygun montaj yapılması daha doğrudur,


Evet, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.